Останні новини

Затримано наркодилера з великою кількістю психотропних речовин

Під час затримання зловмисник бризнув невідомою речовиною з балончика в бік поліцейських. Внаслідок події один з інспекторів патрульної поліції був доставлений до лікарні з хімічним опіком очей.

Злочинець був затриманий на вулиці Кронштадтській в момент закладання наркотиків. Побачивши співробітників поліції, він почав тікати з місця події та вчинив фізичний опір розпиливши газовий балончик.

У 26-річного зловмисника поліцейські виявили 29 згортків з психотропною речовиною PVP.

Чоловік зізнався, що тривалий час працює «закладчиком» на Інтернет-крамницю та збуває наркотичні речовини по Харкову шляхом «закладок».

З автомобіля зловмисника поліцейські вилучили ще 5 згортків з марихуаною, 9 згортків з психотропною речовиною PVP, мобільні телефони, банківські картки, на які він отримував гроші за виконану роботу.

В одному з мобільних телефонів правоохоронці виявили близько 50 фотографій місць закладок з наркотичними речовинами, які чоловік встиг розкласти. Поліцейські перевірили всі місця зазначених схованок та вилучили з них 50 закладок з речовиною, схожою на наркотичний засіб PVP та 30 закладок з речовиною, схожою на канабіс.

Нагадаємо.