Викрадали елітні автівки та займались наркотичним засобами

За місцями мешкання злочинців поліцейські виявили автоматичну зброю, мобільні телефони, якими користувались зловмисники, гранати та вибухові речовини.

Також, двох 30-річних мешканців міста Дніпра викрили у незаконному заволодінні елітних транспортних засобів на територіях Харківської, Дніпропетровської, Івано-Франківської, Чернівецької та Волинської областей.

Встановлено, що зловмисники мали в своєму розпорядженні автомобіль «преміум» класу. Вони виготовляли дублікат ключа від автівки та встановлювали на нього спеціальний технічний пристрій для відстежування – GPS-трекер. Потім після продажу автомобіля новому власникові відстежували місцезнаходження транспортного засобу та викрадали його.

На викрадені автівки правопорушники виготовляли підроблені свідоцтва про реєстрацію транспортного засобу, що дозволяло їм безперешкодно пересуватись на автомобілі по території України.

Також поліцейські встановили, що чоловіки займаються незаконним придбанням, зберіганням та перевезенням наркотичних засобів та психотропних речовин у особливо великих розмірах з метою їх подальшого збуту на території Харківської області.

Під час обшуків було вилучено близько 20 кілограмів амфетаміну, автоматичну зброю, мобільні телефони, якими користувались зловмисники, гранати та вибухові речовини.

Двоє 30-річних чоловіків затримані в порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу України.

Нагадаємо.