Останні новини

Троє жінок збували метадон на території Харківщини

До організованої злочинної групи входило троє жінок. Зловмисниці протягом року поставляли небезпечний наркотик наркозалежним особам. Серед клієнтів наркозбувачок також був військовослужбовець.

Слідчі встановили, що на початку 2020 року 31-річна мешканка Київської області створила схему безконтактного збуту метадону наркозалежним особам за допомогою електронної платіжної системи. До незаконної діяльності вона залучила двох знайомих харків’янок – 36-річну громадянку та її 64-річну матір.

Організаторка злочинного бізнесу особисто контролювала постачання метадону у великій кількості та поштою передавала наркотик іншим двом учасницям угруповання, які у подальшому розфасовували наркозасіб на дози та розкладали їх для споживачів.

В ході обшуку у  квартирі 64-річної учасниці угруповання виявили та вилучили 358 згортків фольги з метадоном загальною вагою 53,5 грамів.

31 березня 36 та 64-річним учасницям організованої злочинної групи повідомлено про підозру у скоєнні кримінальних правопорушень. Жінкам загрожує від 7 до 12 років тюремного ув’язнення з конфіскацією майна.

Нагадаємо.