У Харкові напрацювали рекомендації з питань децентралізації до ВР України

Днями у Харкові відбувся круглий стіл «Реформа місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні: проблеми та перспективи».

У заході взяли участь науковці у сфері державного будівництва й місцевого самоврядування, практики – керівники та депутати обласної й місцевих рад Харківщини, а також голова Харківської обласної ради Сергій Чернов.

Ініціаторами виступили Харківська обласна рада, Національний юридичний університету імені Ярослава Мудрого, Національна академія правових наук України, НДІ державного будівництва та місцевого самоврядування Національної академії правових наук України та Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області.

За результатами роботи круглого столу учасники підготували консолідовану позицію щодо вдосконалення законопроєктів, спрямованих на внесення змін до Конституції України, реформування місцевого самоврядування, адміністративно-територіального устрою країни, законодавства про місцеві вибори. Рекомендації направлені до Верховної Ради України.

Детальніше з текстом рекомендацій круглого столу можна ознайомитись на сайті Харківської обласної ради.

Нагадаємо.