Останні новини

Затримано найбільшу організовану злочинну групу наркодилерів

Зловмисники займалися виготовленням метадону і психотропів на двох лабораторіях та його збутом в Україні і за кордоном.

До складу угруповання входило 26 осіб із чітко розподіленими ролями: організатори,  «хіміки», які виготовляли наркотики, фасувальники, закладники, оператори, які приймали замовлення, бухгалтери та особи, які обготівковували кошти від продажу метадону.

Під час обшуків вилучено найбільшу кількість метадону – понад 50 кілограмів – на два мільйони доларів США, обладнання для нарколабораторій, прекурсори, транспортні засоби, готівку, інші речові докази.

«Вилучена кількість метадону – понад 50 кілограмів – є найбільшою партією, яка вилучалася в Україні з часів незалежності. Її вартість становить 2 мільйони доларів США. Переважна більшість вилучених наркоречовин була призначена для експорту до країн близького зарубіжжя», – повідомив Голова Національної поліції України Ігор Клименко.

Затримано 26 учасників організованої злочинної групи – від організаторів до закладників. Усі вони – молоді люди віком від 23-х до 34-х років, жителі столиці та Київської області.

Потужності облаштованих нарколабораторій дозволяли виготовляти від 30 до 50 кілограмів метадону у місяць. При цьому один грам метадону за цінами «чорного ринку» становить 1200 гривень, тож їх прибутки сягали 36-60 мільйонів гривень у місяць. Схема, яку налагодили організатори, говорить про те, що зупинятися вони не збиралися.

Усіх фігурантів доставили до слідчого управління поліції Києва.

Нагадаємо.