Останні новини

Назвали швидкість, з якою рухався Lexus Зайцевої

8 січня відбулось чергове судове засідання у справі про ДТП на вулиці Сумській.

Під час слухання справи в Київському райсуді були оприлюднені результати додаткової автотехнічної експертизи, яку провели в Дніпропетровському науково-дослідному інституті судових експертиз.

Фахівці з Дніпра встановили те, що протягом року не могли визначити харківські експерти інституту ім. Бокаріуса.

Зокрема, йшлося про наступне: Lexus Олени Зайцевої рухався зі швидкістю 106 км / год. Трагедії можна було б уникнути, якби Зайцева їхала з допустимою швидкістю і вчасно загальмувала. Дронов, також, міг уникнути зіткнення, якщо б почав рух на дозволяючий сигнал світлофора.

Захист Зайцевої і прокурор наполягали, щоб суд оцінив ці результати як «неприпустимі». На їхню думку, експерти з Дніпра не мали необхідних знань. Проте, суд відхилив вимоги прокуратури про визнання цієї експертизи “неналежною”.

Нагадаємо, що харківські експерти, які проводили дослідження за запитом суду, досі не прийшли до висновків про швидкість автомобіля Зайцевої.

Нагадаємо.

18 жовтня 2017 року на перехресті вулиць Сумської та провулка Мечнікова зіткнулися два автомобілі – Lexus RX 350 і Volkswagen Touareg. В результаті зіткнення автомобіль під кермуванням Олени Зайцевої вилетів на тротуар. На місці загинули п’ятеро людей. Ще одна в лікарні.

Додатково.