Аферистку засудили на вісім років

Орджонікідзевський районний суд ухвалив вирок злочинниці, яка із ножем та дихлофосом напала на дівчину у її власному помешканні.

Як розповів керівник Харківської місцевої прокуратури №3 Руслан Скуратович, зловмисницю засудили до восьми років позбавлення волі з конфіскацією майна. 27-річну жінку обвинуватили у розбої, поєднаному з проникненням у житло (ч. 3 ст. 187 КК України).

Нагадаємо, що інцидент стався на початку грудня 2017 року. Тоді зловмисниця побачила в мережі оголошення про продаж ювелірних виробів. На сторінці власниці було розміщено фото колонок, для яких жертва також шукала покупця.

Під приводом огляду акустики фігурантка потрапила в квартиру харків’янки. Перевіривши товар, зловмисниця сказала, що має намір купити колонки, однак допомогти забрати товар повинен її знайомий таксист.

Очікування таксиста розтягнулося на кілька годин. Господиня запропонувала знижку, яка б покрила вартість таксі. Тоді зловмисниця бризнула дихлофосом жертві в обличчя, а потім схопила ніж і завдала 20 ударів. Потерпілій вдалося вихопити у зловмисниці небезпечний предмет і покликати сусідів.

Рішення вступить в силу після закінчення строку апеляційного оскарження.

Нагадаємо.