З 2021 року математика стане обов’язковим предметом ЗНО

У Міністерстві освіти та науки України визнали, що українська методика викладання математики застаріла, адже майже половина минулорічних випускників на ЗНО не змогли вирішити задачу за 8 клас.

У відомстві заявили, що змусять вчителів давати учням кращі знання з математики і посилять вимоги до кваліфікації вчителів.

За даними Харківського регіонального центру оцінювання якості освіти, цьогоріч складати ЗНО будуть і випускники-бакалаври.

8,5 тисяч очікуємо бакалаврів, які хочуть стати магістрами і яким треба пройти єдиний іспит з іноземної мови. Ще 2,5 тисячі майбутніх магістрів з права та міжнародного права – вони також проходять комплексний іспит – єдине фахове вступне випробування.

Також дві тисячі дев’ятнадцятого в Україні стартує новий проект – сертифікації педагогів молодших класів. У Харківській області для участі зареєструвалися 55 вчителів початкової школи.

Вона має 3 етапи – заключний – ЗНО. Для тих, хто хоче отримати сертифікат. Сертифікат дає право не проходити курси підвищення сертифікатів протягом трьох років і отримувати надбавку до зарплати у розмірі 20%.

Нагадаємо.