У Харкові припинили діяльність «масажного салону» з інтимними послугами

Організував діяльність еротичного салону 40-річний житель міста Дніпро.

Цінова політика послуг закладу варіювала від 650 до 8800 гривень за сеанс. Клієнт мав змогу розплатитися як готівкою, так і здійснити безготівковий розрахунок.

Правоохоронці встановили, що у масажному салоні позмінно працювали від трьох до шести дівчат та адміністратор. Дівчата-масажистки постійно змінювалися, харків’янок у масажний салон не брали, тільки мешканок інших міст України.

Масажистки та адміністратор, як правило, проживали увесь час в салоні. Відлучалися лише за потребою. Адміністратор або хтось із масажисток салону ознайомлював відвідувача з послугами та цінами на них, при цьому уточнював, які саме послуги цікавлять клієнта – еротичні або класичні. Вартість «масажу» оцінювалась від 650 до 8800 гривень за сеанс.

«Масажний салон» рекламував свої послуги на сторінках соціальних мереж, на сайтах з оголошеннями. Також візитки з рекламою салону розповсюджувалися найнятими промоутерами на вулицях міста, або підкладалися під двірники автомобілів, у поштові скриньки громадян. Реклама закладу приходила користувачам мобільного додатку – чоловікам від 18 до 50 років, які живуть у Харкові.

На момент слідчих дій у приміщенні знаходились 30-річна мешканка міста Суми – адміністратор закладу та дві «масажистки» 22 і 21 років.

Правоохоронці вилучили мобільні телефони, планшет, сім-картки, чорнові записи, фіскальні чеки, медичні картки, грошові кошти, банківські картки та інші речові докази.

Санкція статті передбачає позбавлення волі на строк від 4 до 7 років.

Нагадаємо.