У Харкові викрито групу осіб, які займалися сутенерством

До складу злочинного угруповання входили шість чоловіків. Слідчі повідомили про підозру у скоєнні злочину всім учасникам групи.

Слідчі та працівники Управління боротьби зі злочинами, пов’язаними з торгівлею людьми, викрили шістьох осіб у сутенерстві по відношенню до жінок, які займалися проституцією у Московському районі Харкова. Як з’ясувалося, зловмисники входять до складу громадської організації «Міжнародний комітет захисту прав людини».

Також поліцейські встановили, що організував незаконну діяльність 29-річний житель Харкова. 28-річний співучасник забезпечував правовий захист жінок від правоохоронних органів. Четверо інших чоловіків віком від 20 до 35 років працювали позмінно та забезпечували охорону «повій», організацію транспорту для їх переміщення до клієнтів з метою надання сексуальних послуг.

Також поліцейські встановили 12 жінок, які займалися проституцією.

Під час обшуків вилучено гроші, отримані від злочинної діяльності, банківські картки, мобільні телефони, газовий балончик, травматичні пістолети з резиновими кулями, документи, особисті записи.

П’ятьом чоловікам обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою, ще одному підозрюваному – цілодобовий домашній арешт. Досудове розслідування триває.

Нагадаємо.