У Харкові обговорюють подробиці вбивства турецьких студенток

Увечері 3 січня в соціальних мережах поширили інформацію про можливого вбивцю і обставини, які призвели до трагедії.

В групі «Харків SOS» в Фейсбуці розмістили фотографію, на якій нібито зображені вбиті дівчата і наречений однієї з них. В описі до фото йдеться, що цей чоловік може бути вбивцею студенток.

Зокрема, в повідомленні говориться: «Чоловік, на ім’я Хюсюнджян, вважався  «нареченим» однієї з дівчат. Він кілька разів прилітав до Харкова, провідати свою кохану. Однак, останнім часом, стосунки між молодими людьми зіпсувалися. Під час останнього візиту, між парою, навіть, стався публічний скандал. З’ясовували стосунки молоді люди в ТРЦ Караван».

 

Як повідомили адміністратори сторінки «Харків SOS» в Facebook, дівчат звали Йілдиз Букет і Хюснюбеі Зейнеп. Одна родом з Ізміра, інша – з Хатайя.

У поліції розповіли, що головним підозрюваним у справі є 20-річний громадянин Туреччини. Також, сьогодні стало відомо, що турок залишив територію України ще 2 січня.

Водночас у поліції спростували інформацію про те, що головним підозрюваним нібито є власник квартири, яку орендували студентки з Туреччини.

Нагадаємо. 3 січня у Нацполіції Харківської області підтвердили інформацію про вбивство двох іноземних студенток. До поліції звернувся 19-річний знайомий дівчат і попросив встановити їхнє місцезнаходження, оскільки він не міг зв’язатися з ними упродовж трьох днів.

Додатково.