Харків’янин переміг у чемпіонаті України з фехтування

У Києві завершився особистий і командний чемпіонат України з фехтування на шпагах.

На півфінальній стадії чоловічого особистого турніру бронзовий призер чемпіонату світу харків’янин Роман Свичкарь здолав першого номера українського рейтингу Богдана Нікішина з Дніпра – 15:14.

У фіналі Роман Свичкарь фехтував зі столичним шпажистів Русланом Тимошенком і виграв з рахунком 15: 9, ставши чемпіоном країни.

В командному турнірі за збірну Харківської області виступали Дмитро Карюченко, Максим Хворост і Євген Миргородський, Роман Свичкарь. Спортсмени посіли третє місце.

Перемогла у чемпіонаті збірна Києва, яку нині представляє вихованець харківського фехтування Ян Сич. Ще одна колишня харків’янка, Наталя Степанян, також у складі київської команди, стала срібним призером чемпіонату.