Суд призначив Зайцевій додаткову судово-медичну експертизу

4 грудня, в Київському районному суді Харкова відбулося чергове засідання у справі про смертельну аварію, яка сталася понад рік тому на вулиці Сумській.

Клопотання про призначення додаткового дослідження подав адвокат обвинуваченого у цій справі Геннадія Дронова. Захисники наполягали на проведенні комплексної судово-медичної та психіатричної експертизи.

Проводити експертизу повинні були столичні експерти. У свою чергу ні сторона обвинувачення, ні сторона захисту Зайцевої з клопотанням Перепелиці були не згодні.

«У матеріалах справи вже є результати психологічної експертизи Зайцевої. І згідно з висновками експертів, ніяких відхилень у обвинуваченої не виявили. Крім того, в клопотанні немає обґрунтування чому експертизу повинні проводити фахівці з Києва», – зазначила адвокат Зайцевої Юлія Козир.

Другий захисник Зайцевої – Євген Мельниченко впевнений, що результати огляду його підопічної, які проводила нарколог Федірко, неповні і некомпетентні.

Крім того, адвокат Лариса Матвєєва, яка представляє інтереси потерпілих, наполягала на тому, що необхідно встановити обставини, які обтяжують справу і виступала за проведення токсикологічної експертизи для Зайцевої. Мета – встановити наявність в організмі Зайцевої фенобарбіталла і кодеїну.

Суддя Віктор Попрас з доводами, які вказані в клопотанні Перепелиці, погодився частково і доручив до 10 грудня провести додаткову судово-медичну експертизу. Але проводитиме її Харківське бюро судово-медичної експертизи.

«Суд призначив додаткову судово-медичну експертизу. Чи перебувала Зайцева у стані сп’яніння від наркотиків, має з’ясувати експертиза», – зазначив суддя.

Наступне засідання призначене на 11 грудня.