ТЕЦ-5 передала Харківщині близько 30 тонн гуманітарних вантажів

За період війни теплоцентраль акумулювала близько 30 тонн гуманітарної допомоги і зусиллями волонтерів адресно передала їх мешканцям Харківщини, які перебувають у найгарячіших точках.

Вантажі надходять з Німеччини, Румунії, Словаччини, Італії, Польщі та інших країн Європейського Союзу від друзів теплоцентралі, які вболівають за наш край.

Гуманітарний хаб ТЕЦ-5 не припиняє своєї діяльності ні на мить. Величезні обсяги товарів першої необхідності, продуктів, медикаментів потрапляють із західних рубежів до Полтавщини і колегами з підприємства “Полтаватеплоенерго” спрямовуються на Слобожанщину.

Як зазначив голова правління Харківської ТЕЦ-5 Олександр Мінкович, зважаючи на воєнний стан, це доволі складна логістика й енергоємний процес, який вимагає концентрації зусиль багатьох людей:

“ТЕЦ-5 дуже вдячна за адміністративний супровід гуманітарних вантажів Харківській обласній адміністрації та персонально її очільнику Олегу Синєгубову, заступнику голови обладміністрації Михайлу Харнаму та керівнику апарату Вікторії Белявцевій. Не менш важлива юридична складова, яку забезпечує Адвокатське об’єднання “Шкребець і партнери”. Уся ця дуже мотивована і професійна команда управлінців і юристів сприяє швидкому митному оформленню таких необхідних нашій Слобожанщині провіанту і речей”.

Непросто з дня у день неперервно перебувати в процесі формування вантажів за кордоном, організації переходу їх через митницю й прибуття на Харківщину іноді під обстрілами, говорить Олександр Мінкович. Але очі людей, які отримують продукти, їхня вдячність спонукають ТЕЦ-5, окрім теплогенерації, бути ще й гуманітарним хабом.

З початку війни керівництво теплоцентралі ухвалило рішення забезпечувати усіх своїх працівників безоплатним харчуванням, а також всіляко підтримувати жителів регіону. ТЕЦ-5 створила умови для постійного проживання й побуту цілих родин: щоденно прихисток від бомбувань і обстрілів знаходить біля 80 людей, близько 220 харчуються у столовій підприємства.

“Мешканці Слобожанщини сьогодні живуть у пеклі. І врятувати усіх нас може лише взаємодопомога і дружнє плече одне одного. Харківська ТЕЦ-5 піклується про дотичні Солоницівську і Пісочинську громади, про найбільш постраждалі райони Харкова. Ми й надалі робитимемо це. Бо тільки разом, – влада, бізнес, волонтери, громадськість, – зможемо перемогти у цій війні”, – сказав голова правління Харківської ТЕЦ-5 Олександр Мінкович.

Нагадаємо.