Каміла Конотоп – у п’ятірці кращих на Олімпійських іграх

Харківська важкоатлетка посіла п’яте місце на дебютній для себе Олімпіаді і є наймолодшою спортсменкою в своїй ваговій категорії.

У ваговій категорії до 55кг 20-річна Каміла Конотоп підняла в сумі двоборства 206кг (94кг у ривку +112кг у поштовху). Перемогла в цій ваговій Хіділін Діас з Філіппін, установивши два олімпійських рекорди: 127 кг у поштовху та 224кг у сумі двоборства.

Друге місце посіла китаянка Ляо Цююнь – 223кг, а бронзовою призеркою стала Зульфія Чиншанло з Казахстану – 213кг за сумою двоборства.

Попри свій юний вік, у цьому році Каміла перемогла на чемпіонаті світу, а також виграла чемпіонат Європи серед юніорів, де встановила юніорський світовий рекорд – 212кг.

Попереду на Олімпійських іграх у Токіо виступ ще однієї харківської важкоатлетки. 1 серпня Ірина Деха змагатиметься за олімпійські медалі в ваговій категорії до 76 кг.