Підсумки розслідування випадку отруєння дітей в дитсадку

В результаті перевірок фахівці знайшли порушення роботи кухні дитячого закладу. Справу передано до поліції.

Нагадаємо, 21 травня в яслах-саду №58 було зареєстровано 4 випадки захворювання дітей на гострі кишкові інфекції. Всі хворі діти були госпіталізовані в обласну дитячу інфекційну клінічну лікарню.

Станом на 28 травня троє дітей виписані з інфекційної лікарні, одна дитина продовжує стаціонарне лікування.

Для встановлення причин і умов виникнення захворювань фахівцями ГУ Держпродпотребслужба в Харківській області проведено епідеміологічне розслідування і позапланова перевірка закладу щодо дотримання гігієнічних вимог щодо поводження з харчовими продуктами і дотримання вимог законодавства в сфері безпеки харчових продуктів.

При обстеженні закладу виявлено порушення вимог санітарного законодавства та законодавства в сфері безпеки харчових продуктів з організації харчування дітей, умов зберігання харчових продуктів, технології приготування страв, своєчасного медичного огляду працівників закладу тощо.

У зв’язку з виявленими порушеннями керівнику установи видано приписи про усунення порушень санітарного законодавства та законодавства в сфері безпеки харчових продуктів, розпочато адміністративне провадження за фактом виявлення порушення санітарних норм.

Матеріали направлені до Головного управління Національної поліції в Харківській області.

Нагадаємо.