Розпочався новий навчальний рік

1 вересня навчальні заклади відкрили свої двері після піврічної перерви. У Харкові 186 комунальних і 22 приватні школи прийняли 136 тисяч учнів.

Напередодні кожна школа мала затвердити своє свято першого дзвоника, розробити графік занять для молодших, середніх і старших класів. Батьків заздалегідь поінформували про особливості нового навчального року.

«Помаранчева» зона, в яку входить наше місто, передбачає обмеження для проведення масових заходів: 1 людина на 20 кв. м.

Голова Харківської обласної ради Сергій Чернов привітав мешканців Харківщини з Днем знань.

«Шановані першокласники, учні, молодь, вчителі та викладачі!

Цьогорічний навчальний рік можна буде по праву вважати особливим. Суспільство трансформується у зв’язку з коронавірусною пандемією, і сучасна реальність висуває нові вимоги до всіх учасників навчального процесу, який вже зазнав змін. Кожен із нас вчиться працювати в інших умовах, переконуючись, що без новітніх технологій життя вже неможливе.

Попереду новий навчальний рік, сповнений успіхами, радощами, турботами. І, обов’язково, серйозним навчанням.

Сьогодні ми – дорослі – з теплотою згадуємо шкільні роки, проводжаючи своїх дітей та онуків на навчання. Для тисяч маленьких хлопчиків та дівчаток цей святковий день символізує початок великого шляху – до нових знань, досягнень, можливостей і перспектив.

Дорогі першокласники, попереду у вас подорож найцікавішою країною у світі – простором знань, де будуть яскраві відкриття, нові знайомства та захоплюючі враження.

Учні та студенти, нехай цей навчальний рік відкриє перед вами нові горизонти для пізнання себе і всесвіту. Переконаний, ви докладете максимум зусиль, аби домогтися відмінних результатів, бо освіта була і залишається запорукою успішного майбутнього.

Шановним працівникам освітньої сфери, бажаю невичерпної наснаги, злагоди та благополуччя. Щиросердно дякую за вашу віддану, важку, щоденну працю, яка формує у наших маленьких громадян особистий унікальний світогляд, виховує патріотизм та дбайливе ставлення до рідної землі.

Успіхів вам, дорогі друзі! З Днем знань! З початком нового навчального року!»

Нагадаємо.