Сергій Чернов: Пам’ятати історичне минуле, примножувати досягнуте, залишатися господарями на своїй землі і самим визначати власну долю

Депутат Харківської обласної ради Сергій Чернов привітав земляків з Днем Незалежності України.

«День Незалежності – головне свято країни, яке втілює в собі багатовікову історію боротьби за свободу. Символізує єднання народу і спільну відповідальність за сьогодення і майбутнє.

Гіркий досвід останніх років навчив нас берегти мир, цінувати національну єдність, боротися за державність. За нами стоять багато поколінь патріотів і переможців. Саме так і ми відповідатимемо перед нашими нащадками.

Моєму поколінню пощастило бути свідком історичної подіїнародження України, як Незалежної держави. Шлях довжиною у 30 років був непростим. Але ми з вами взяли на себе відповідальність боронити кордони нашої держави, відповідати за інших людей, розбудовувати майбутнє.

До 30 річчя Незалежності ініційовано цілу низку святкових заходів. Особисто мені дуже цікавий проєкт, під час якого жителі всіх громад України створять масштабний малюнок. На ньому має бути зображено те, чим пишаються молоді люди у незалежній Україні. Окремо учасникам запропонують зобразити напрям, у якому потрібно діяти, щоб збудувати свою країну мрії. Дуже цікаво потім роздивитись та проаналізувати, і я впевнений, зробити важливі висновки.

Що головне сьогодні? Гідний рівень життя, мир, стабільність і захищеність, соціальна мотивація народжуваності, залучення громадськості до активної життєвої позиції, можливість людям реалізуватися на 100% і відчувати себе потрібними рідній країні.

Ми маємо зберігати пам’ять про історичне минуле, щоденно примножувати досягнуте, залишатися господарями на своїй землі, бути відповідальними за кожен вчинок і самим визначати власну долю.

Зі святом тебе, наша рідна Україно! З Днем Незалежності!», – сказав Сергій Чернов.

Нагадаємо.