Навколо світу за 280 днів: Артем Сурін повернувся додому

В Україну повернувся відомий блогер з Харкова Артемій Сурін, який здійснив кругосвітню подорож і встановив кілька національних рекордів.

На поромному комплексі під Одесою його зустрічали рідні, друзі, колеги-мандрівники, прикордонники, представники Книги рекордів України. Артемій побачив пекло, рай і навіть встиг побувати за гратами. Однак ніщо не зупинило і не змогло зломити харків’янина Суріна – він завершив свою навколосвітню подорож за 280 днів.

“Вперше в історії країни українець здійснив кругосвітню подорож за канонами Лондонського королівського географічного союзу: побував на всіх шести континентах, в 40 країнах і перетнув всі меридіани планети,  не скориставшись жодним літаком. Сурін подолав шлях в 100 тисяч кілометрів – по землі, річках, морях і океанах”, – відзначили представники Книги рекордів України. Крім того, його досягнення планують направити на розгляд до Книги рекордів Гіннесса.

Подорож українця стартувала 15 жовтня 2018 року з Києва. Після відправної точки Артемій Сурін побував в неймовірно спекотних африканських країнах і в холодній Антарктиді. Побував на острові Піткерн – найвіддаленішому в Тихому океані – і двічі перетнув екватор – з півночі на південь, а також в протилежному напрямку. Кожен континент, в якому побував, мандрівник відзняв на відео за допомогою дрона, щоб поділитися унікальними кадрами з мільйонами. Однак під час візиту до Ірану українця затримали і навіть заарештували, запідозривши в шпигунстві, – виключно за використання дрона.

Після прибуття в Одесу зафіксовано три рекорди України в категорії “Подорожі “,  які встановив Артемій Сурін. Крім того, що він за 280 днів обігнув земну кулю, відвідав усі континенти планети без авіаперельотів, здійснив кругосвітню подорож і відзняв її з дрона. У кожній країні він презентував Україну та запрошував всіх в нашу країну на відпочинок, а також до співпраці”, – повідомила Ганна Крисюк, генеральний директор Книги рекордів України.

Представники Національного реєстру України здійснили офіційну перевірку можливих рекордів. За даними відомства, після відповідних формальностей зафіксовані рекорди будуть автоматично спрямовані в Книгу рекордів Гіннесса, і представлені в більше, ніж 25 країнах світу.

Нагадаємо