Знущаннями, побоями та молитвами «лікували» від алкоголізму

У Харкові правоохоронці припинили діяльність незаконного реабілітаційного центру для алко – і наркозалежних, який функціонував на території Слобідського району.

На території закладу виявили  19 осіб від 27 до 65 років, які примусово перебували в реабілітаційному центрі нібито з метою лікування.

“Пацієнти” повідомили, що їх захоплювали на вулицях або забирали з дому і привозили до цього центру проти їх волі. Там вони змушено підписували договори про нібито добровільне  проживанні в закладі. У них відбирали документи, телефони та особисті речі. А щоб «пацієнти» не втекли, за ними постійно стежили. Вікна будинку були загратовані.

До речі, в цьому центрі “лікувалися” не тільки громадяни України, а й іноземці. Зокрема, мусульмани. Їх теж «лікували» християнськими молитвами і змушували насильно читати Біблію. Ще одним методом «лікування» алкогольної і наркотичної залежності були знущання та фізичне насильство.

Зараз правоохоронці встановлюють всі обставини справи та осіб, причетних до скоєння злочину. Максимальна санкція статті (ч. 2 ст.146 КК України) передбачає 5 років позбавлення волі.

Нагадаємо