Харків’янин на балконі вирощував наркотики

Поліція Харкова припинила діяльність групи осіб, які виготовляли і розповсюджували наркотики.

Троє харків’ян викриті у вирощуванні наркорослин, адмініструванні телеграм-каналів з продажу наркотичних речовин з обігом в 130 тисяч гривень та утриманні наркопритону.

Встановлено, що 34-річний чоловік на балконі квартири облаштував лабораторію з вирощування елітних сортів конопель в горщиках для квітів. Зловмисник встановив лампи освітлення, вентилятори, прилади для вимірювання температури та вологості повітря, обладнав крапельний полив. В квартирі фігуранта поліцейські вилучили рослини роду коноплі, обладнання для вирощування, добриво, лабораторне обладнання, саморобний пристрій для вживання канабісу.

Поліцейські також викрили 24-річного харків’янина. Він адміністрував телеграм-чати Інтернет-крамниць, виконував роль оператора, а також реєстрував електронні гаманці та виводив з них грошові кошти. Під час обшуку у зловмисника поліцейські виявили і вилучили ноутбук, який використовувався для адміністрування електронних гаманців та мобільний телефон. В ході попереднього огляду мобільного телефону встановлено, що чоловік є адміністратором декількох телеграм-каналів, на які підписані майже 57 тисяч учасників. Орієнтовний обіг грошових коштів складав близько 130 тисяч гривень. Діяльність вказаних каналів повністю блокована.

В ході обшуку у 36-річного неодноразово раніше судимого чоловіка вилучено саморобне приладдя для вживання канабісу, медичні шприці з залишками речовини бурого кольору, електроні ваги, зіп-пакети для пакування, 44 мобільних телефони, 6 фотоапаратів, 3 планшети, наручні годинники, ножі, ключі і інші предмети, що можуть бути знаряддям вчинення злочинів.

Вилучені речові докази направлені на експертне дослідження.

Нагадаємо.