Останні новини

На Харківщині Нацполіція вилучила понад три тонни наркотиків та прекурсорів

За попередніми підрахунками, вартість вилученого за цінами «чорного» ринку становить близько 120 мільйонів гривень.

Загалом правоохоронці провели 350 обшуків та встановили 118 осіб, які причетні до незаконного обігу наркотичних засобів та психотропних речовин.

До участі у заходах, спрямованих на запобігання незаконному обігу наркотичних засобів та психотропних речовин на Харківщині було задіяно понад 600 правоохоронців.

«Протягом чотирьох діб поліцейські ліквідували 7 підпільних нарколабораторій, вилучили з незаконного обігу близько 200 кілограмів наркотичних засобів та психотропних речовин, що становить близько 300 тисяч доз, а також понад 3 тонни прекурсорів для їх виготовлення», – говориться у повідомленні Нацполіції.

Серед вилученого, зокрема, понад 80 кілограмів канабісу, більше 80 літрів опію ацетильованого, понад 30 кілограмів психотропу «Альфа PVP», 4 кілограми амфетаміну, а також 2 700 упаковок метадону та 2,5 тисячі упаковок сильнодіючого опіоїдного (наркотичного) препарату. За цінами «чорного» ринку вартість вилучених наркотичних засобів та психотропних речовин становить близько 120 мільйонів гривень.

Крім того, співробітники поліції викрили дві злочинні групи з ознаками організованості. Одна з них «спеціалізувалася» на виготовленні психотропної речовини «Альфа PVP». Свою продукцію троє спільників реалізовували за допомогою чат-боту в месенджері.

Інша група наркоторговців налагодила мережу виготовлення та збуту метадону. Організаторка, яка мешкає у столиці, постачала наркотики двом спільникам із Харківщини. Вони отримували товар, фасували і розповсюджували його на території міста шляхом закладок, а про їх місцезнаходження повідомляли лідерці наркобізнесу.

Також поліцейські заблокували 5 інтернет-магазинів, які займалися незаконним розповсюдженням наркотичних засобів і психотропних речовин. Окрім того, виявлено 43 наркопритони.

На даний час 16 осіб затримано. Повідомлено 63 підозри за вчинення злочинів.

Нагадаємо.