Останні новини

У Харкові встановили перший в Україні будиночок для бездомних кішок

Котобудиночок встановили у дворі житлового будинку за адресою: вул. Біблика, 1а. Усередині будиночка одночасно можуть комфортно розміститься до п’ятнадцяти хвостатих мешканців.

Проектуванням і установкою будиночка займалися співробітники КП «Центр поводження з тваринами». Сам будиночок виготовлений з дерева, але його конструктори подбали про його надійну гідроізоляцію, аби будинок витримав дощову погоду.

Крім того, будиночок утеплений: в зимовий час буде краще зберігати тепло, а влітку – прохолоду. Будинок для котів розташований в стороні від дитячих ігрових майданчиків, тому ніхто не завадить хвостатим спокійно відпочивати. Але всі бажаючі можуть прийти і погодувати котиків. До речі, в цьому дворі є спеціальні автомати для обміну сміття (пластика, паперу та скла) на котячий корм, яким якраз і можна погодувати мешканців котодоміка.

За словами ініціаторів, в цьому дворі вже були випадки вандалізму (розбили фігурки тварин, встановлені у дворі; намагалися зламати автомати з кормом), КП «Центр поводження з тваринами» звертається до харків’ян: «Цінуйте працю людей, які створюють для вас затишок і красу, адже це все – для вас!».

Нагадаємо.