Батьки сплачують штрафи, за булінг, який вчиняють їх діти

На Харківщині суд оштрафував матір хлопчика, який вчинив булінг відносно однокласників. Суд зобов’язав жінку сплатити штраф у розмірі 850 гривень.

В листопаді минулого року до поліції звернувся директор ліцею, розташованого в селищі Нова Водолага. Він повідомив про цькування однокласників з боку учня 5-го класу. Зі скаргою до ліцею про факт булінгу звернулися батьки двох дітей.

Інспектор ювенальної превенції відділення поліції №3 ХРУП№1 Альбіна Федоренко встановила, що малолітній хлопець протягом року систематично принижував і ображав однокласників, висловлювався нецензурною лайкою. Підліток також застосовував до дітей фізичну силу у школі та по дорозі додому. В ліцеї розповіли, що на уроках учень постійно порушує дисципліну та влаштовує бійки.

Поліцейські склали відносно 46-річної матері хлопця протокол за  ч. 3 ст. 173-4 (булінг (цькування) учасника освітнього процесу) Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Нововодолазький районний суд розглянув справу за фактом булінгу у школі та виніс рішення про притягнення до адміністративної відповідальності матері хлопця-правопорушника і зобов’язав її сплатити штраф.

Нагадаємо.