Стартувала реєстрація на участь у додатковій сесії ЗНО

Реєстрація на додаткову сесію ЗНО розпочалась 3 травня і триватиме до 20 травня. Скористатися правом на участь в додатковій сесії можуть певні категорії абітурієнтів.

  • Перша категорія – учасники операції Об’єднаних сил.
  • Друга категорія – це особи з непідконтрольних територій.
  • Третя категорія – це особи, які відбувають покарання в установах виконання покарання.
  • Четверта категорія – це ті абітурієнти, які зареєстровані на участь в основній сесії, не зможуть протягом основної сесії з тих чи інших причин пройти ЗНО.

Ці причини, наголошують у Харківському Регіональному центрі, мають бути вагомими – зокрема, проблеми зі здоров’ям, стихійне лихо, яке торкнулося сім’ї абітурієнта, смерть рідних, техногенна катастрофа.

Об’єктивність причини буде визначатися додатковою перевіркою, адже крім заяви потрібно буде долучити відповідні довідки встановленої форми.

Випускник має власноруч написати заяву, додати дві фотокартки, зроблені з вимогами до паспортного документа, надати документ про освіту, або довідку зі школи, про те що він закінчує здобуття освіти. На підставі цих документів реєструють абітурієнта.

На відміну від основної сесії, тестування додаткової сесії ЗНО проходитиме виключно в пунктах, розташованих у Харкові.

До початку ЗНО залишаються лічені тижні. Бажаючі вступити до вишів мають право звертатися до Регіонального центру оцінювання якості з усіма запитаннями з приводу проведення процедури ЗНО.

Нагадаємо.