Останні новини

Наукова олімпіада. Організація місцевої влади для школярів

Сьогодні в Харківському регіональному інституті Національної академії державного управління при Президентові України у рамках обласного конкурсу «Місцеве самоврядування – це ми!» відбулась Олімпіада з питань теорії та практики організації місцевої влади для школярів.

Вищій навчальний заклад є партнером обласного конкурсу для дітей та молоді «Місцеве самоврядування – це ми!» .

Учасникам Олімпіади впродовж 40 хвилин належало відповісти на тридцять питань з проблематики місцевого самоврядування. Також, треба написати есе, про свої міркування щодо місцевого самоврядування та поділитись баченням шляхів його розвитку.

Тестові завдання на знання вітчизняного законодавства та основних міжнародних документів, а також твір про власне бачення розвитку місцевого самоврядування у державі писали майже 20 старшокласників зі шкіл Харкова та області.

Переможці Олімпіади та інших номінацій конкурсу:

– «Кращий індивідуальний графічний твір «Моя громада»

– «Краща індивідуальна письмова робота на тему «Що таке місцеве самоврядування?»

– «Краща індивідуальна письмова робота на тему: «Яке місцеве самоврядування нам потрібно?»

– «Краща колективна письмова робота на тему: «Ми знаємо, як це зробити!»

– Переможці Брейн-рингу серед студентських команд на знання українського та європейського законодавства у сфері місцевого самоврядування будуть нагороджені 6 грудня на урочистому прийомі з нагоди Дня місцевого самоврядування в Україні.

 

Довідка. Конкурс ставить за мету – донести до молоді роль і специфіку діяльності органів місцевого самоврядування, підвищити інтерес до розвитку локальної демократії в Україні, проблематики та практичних аспектів діяльності місцевих рад, а також сприяти зростанню рівня знань у сфері державного управління.

У 2018 році до оргкомітету надійшло 289 заявок від студентів та школярів. Загальна кількість учасників цього року 372.

Обласний конкурс «Місцеве самоврядування – це ми!» для школярів та студентів проходить за ініціативи голови обласної ради Сергія Чернова.

За матеріалами: oblrada.kharkov.ua