Сергій Чернов: Весь світ згуртувався у боротьбі за збереження життя і здоров’я людей

7 квітня відзначається Всесвітній день здоров’я. Голова Харківської обласної ради Сергій Чернов звернувся до громади Харківщини.

«Людство переживає складну епоху – ми зіштовхнулися з загрозою поширення страшної хвороби. Масштаби її розповсюдження вражають і спонукають ухвалювати безпрецедентні рішення та діяти злагоджено і рішуче. Весь світ згуртувався у боротьбі за збереження життя і здоров’я людей. Нарешті ми зрозуміли, що саме здоров’я – найкоштовніший скарб.

Як ніколи, сьогодні кожен з нас відчуває значущість турботи про себе та оточуючих. Піклуймося про близьких, особливо про людей старшого віку. Будьмо обачними та мудрими, адже від нашого ставлення до усіх викликів життя, від нашої здатності знаходити позитивне за будь-яких обставин, теж у певній мірі залежить стан самопочуття.

Міцне здоров’я – добра якість життя. Тож, бажаю усім залишатись здоровими, розумними та життєрадісними. Щира вдячність усім працівникам медичної галузі за щоденну копітку працю, небайдужість та любов до професії. Щастя та здоров’я усім!»

Нагадаємо.