У Харкові зняли фільм про боксера Олександра Гвоздіка

У Харкові завершилися зйомки документального фільму про всесвітньо відомого боксера Олександра Гвоздіка, який тут народився.

Ще у  квітні на офіційній сторінці в Instagram Всесвітня боксерська рада (WBC) анонсувала зйомки документального фільму про стосунки чемпіона світу WBC в напівважкій вазі українця Олександра Гвоздика і його тренера Тедді Атласа. “У чемпіона WBC Олександра Гвоздіка і його тренера Тедді Атласа унікальні відносини, і команда Big Fish працює над документальним фільмом про це”, – говорилося тоді в заяві WBC.

Раніше Атлас зазначав, що Гвоздік – найрозумніший боксер з тих, з ким йому довелося працювати.

Нині зйомки фільму у Харкові добігли кінця.

Довідково:  Український професіональній боксер у напівважкій вазі (до 79,4 кг) Олександр Гвоздік народився у Харкові. Він – чемпіон світу за версією WBC,  Бронзовий призер Олімпійськіх ігор (2012), чемпіон літньої Універсіади (2013), Чемпіон світу серед студентів (2008), переможець Кубка Європи (2010), багаторазовий чемпіон України, Заслужений майстер спорту України. Тренер Тедді Атлас і Олександр Гвоздік почали співпрацювати у другій половині 2018 року. Під керівництвом американського фахівця українець завоював титул WBC, нокаутувавши його багаторічного володаря Адоніса Стівенсона.

Нагадаємо