Спека та необережне поводження з вогнем спричиняють пожежі

За добу рятувальники ліквідували 22 пожежі та загоряння в природних екосистемах Харківщини.

30 липня підрозділи Харківського гарнізону ДСНС 22 рази виїжджали на ліквідацію пожеж від сухої трави, хвойної підстилки, стерні, очерету та сміття. Загальна площа пожеж перевищила 20 Га.

Нині  на Харківщині –  найвищий ступінь (5 класу) пожежної небезпеки. А значить існує велика загроза виникнення загорянь через підвищення температури. Головне управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Харківській області звертається до населення з проханням не провокувати пожежі на відкритих територіях та дотримуватися елементарних правил безпеки під час відпочинку на природі. Якщо ви помітили займання в лісах, посадках та на відкритих територіях, негайно телефонуйте за номером «101».

А попередня причина пожежі, яка трапилася вчора ввечері у двоповерховому будинку, що в селищі міського типу Нова Водолага Харківської області, – необережне поводження з вогнем. На момент прибуття рятувальників площа пожежі на першому поверсі становила 5 квадратних метрів. Горіли домашні речі, меблі та підлога. Через задимлення сходової клітки бійцям ДСНС довелося виводити на свіже повітря жителів другого поверху.  Всього рятувальники евакуювали 15 осіб. Бійці повністю загасили пожежу о 19:25.

Нагадаємо