Харківські боксери стали чемпіонами Європи

На чемпіонаті Європи збірна України здобула 2 золоті, 3 срібні та 8 бронзових нагород. Змагання проходили з 22 травня по 2 червня у Румунії. Золоті нагороди завоювали Данило Дрижак (вагова категорія – до 46кг) та Матвій Ражба (вагова категорія – 80кг). Данило Дрижак провів чотири поєдинки, в яких впевнено одноголосим рішенням суддів 5:0 здолав суперників з Азербайджану, Хорватії, Росії та Румунії. Матвій Ражба також переможно провів чотири поєдинки. З рахунком 5:0 він здолав боксерів з Польщі, Білорусі та Чехії, а у фіналі 4:1 – росіянина Микиту Лебедєва. Срібним призером у вазі до 57кг став В’ячеслав Бригаденко. Він стартував з перемоги 5:0 … Читати далі Харківські боксери стали чемпіонами Європи