Спортивні заходи в Харкові відбуватимуться за планом

Як повідомив Міністр молоді та спорту України Ігор Жданов, в зв’язку з рішенням Верховної Ради України про затвердження Указу Президента України Петра Порошенка про введення воєнного стану в окремих областях країни, хочу повідомити наступне:

Перше. Міністерство молоді та спорту працює в штатному режимі: реалізуються молодіжні заходи і проекти, проводяться і фінансуються заплановані навчально-тренувальні збори національних збірних команд, виїзди на міжнародні змагання (крім країни-агресора РФ), спортивні та фізкультурно-оздоровчі заходи передбачені в Єдиному календарному плані на 2018 рік.

Рішення про участь спортсменів-військовослужбовців та офіцерів ЗСУ, Нацгвардії, СБУ, МВС, Держприкордонслужби, інших силових відомств в спортивних заходах в умовах воєнного стану – приймається їх безпосереднім командуванням.

Друге. Указом Президента України НЕ скасовуються ніякі спортивні турніри національного і міжнародного рівня, які заплановані до проведення в Одеській, Миколаївській, Херсонській, Запорізькій, Луганській, Донецькій, Сумській, Харківській, Чернігівській, Вінницькій областях.

Обмеження щодо проведення масових спортивних заходів можуть застосовуватися тільки в разі наявності інформації про серйозну небезпеку для громадян, отриманої від Служби безпеки України і правоохоронних органів.

Міністерство молоді та спорту, відповідні національні федерації з видів спорту та організатори змагань окремо інформувати суспільство про кожний такий випадок. При цьому, зрозуміло, що при проведенні масових спортивних заходів в даний час будуть посилені заходи безпеки.

leave a reply