Останні новини

Нові факти у справі Мусєєва, екс-очільника Холодногірського району

У Харкові у справі про держзраду за підозрою керівника Холодногірського району Харкова Максима Мусєєва встановлено канал передачі таємної інформації до іншої країни.

За інформацією прес-служби, прокуратура Харківської області здійснює процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за фактом державної зради (ч. 1 ст. 111 КК України), в рамках якого оголошено підозру голові райадміністрації Харкова, депутату Харківської міськради Мусєєву.

Під час досудового розслідування проведено 5 обшуків, допитано майже два десятки свідків, призначено 6 експертних досліджень проведено ще майже 20 слідчих дій.

«За результатами проведеної роботи вдалося встановити, яким саме способом передавалася інформація представникам іноземної держави. До того ж вже експертами підтверджено, що дані, які передавалися по встановленому каналу, містить державну таємницю та її виток може завдати шкоди інтересам України в сфері державної безпеки», – йдеться в повідомленні.

Наразі підготовлено пакет необхідних документів для оголошення Максима Мусєєва – фігуранта справи у міжнародний розшук.

 

Нагадаємо. Максиму Мусєєву повідомлено про підозру за ст.111 Кримінального кодексу України (державна зрада). Мусєєв тимчасово відсторонений від посади голови Холодногірської райадміністрації Харкова. Фігурант справи  оголошений у розшук.