«Металіст 1925» зіграв внічию з «Прикарпаттям»

«Металіст 1925» – «Прикарпаття» 2: 2.  Таким чином харків’яни залишаються на четвертому місці в боротьбі за вихід в Прем’єр-лігу.

15 травня відбувся матч між харківським «Металістом 1925» і Івано-Франківським «Прикарпаттям».

У цьому поєдинку командам довелося боротися не тільки один з одним, але і з погодними факторами. Дощ накрив Івано-Франківськ в перерві і другий тайм був ускладнений для обох команд.

Харківський клуб не зумів вибороти додаткових очок і поки залишається на четвертій сходинці турнірної таблиці.

Довідково. «Металісту 1925» мають зарахувати технічну перемогу над «Зіркою» (яка знялася зі змагань). Це дозволить зрівнятися з «Волинню» і скоротити відставання від «Колоса» до одного очка.