У Харкові готуються до матчу «Шахтар» –  «Айнтрахт»

Футбольна подія відбудеться у Харкові на стадіоні «Металіст» 14 лютого о 22:00.

Зіграють команди  «Шахтар» (Донецьк) та «Айнтрахт» (Франкфурт-на-Майні, Німеччина).

У поліції розповіли, що забезпечуватимуть правопорядок під час футбольного матчу понад 2200 силовиків, з них 1 520 працівників поліції та 265 військовослужбовців Нацгвардії.

До посиленого патрулювання міста залучені 400 курсантів Харківського національного університету внутрішніх справ та Харківського національного університету Повітряних Сил ім. Кожедуба.

Очікується, що захід відвідають до 25 тисяч вболівальників. До Харкова приїдуть майже 2500 німецьких футбольних фанатів підтримати свою команду.

Нагадаємо, раніше офіційний сайт німецької команди висловлював занепокоєння, що їх очікує «холодний прийом» в буквальному сенсі слова. Команду хвилює погода, адже прогнозувалося, що ввечері в день матчу температура повітря знизиться до мінус 15 градусів!

Довідково. 14 лютого відбудеться перший матч 1/16 фіналу Ліги Європи в Харкові, в якому зійдуться донецький «Шахтар» і франкфуртський «Айнтрахт». «У сезоні 1980/81 року Айнтрахт вже зустрічався з Шахтарем в 1/32 Кубка УЄФА. Тоді в Донецьку, в присутності понад 40 тисяч глядачів, німці поступилися з рахунком 0: 1.

Нагадаємо.