Школяр – призер Чемпіонату Європи з вільної боротьби

Чемпіонат Європи U15 з вільної, греко-римської та жіночої боротьби відбувся у Софії.

Бронзову нагороду змагань виграв харків’янин Віктор Бороган.

У боротьбі вільним стилем серед юнаків до 15 років за перемогу змагалися майже 200 спортсменів із 22 країн Європи. У ваговій категорії до 44 кг харків’янин Віктор Бороган на шляху до медалі у кваліфікації здолав турка Музаффера з рахунком 12-0, у 1/8 фіналу виявився сильнішим за білоруса Мехджиєва 9-2, у чвертьфіналі здолав Ясина з Турції 6-4, а от у півфіналі поступився товарищу по збірній, Олександру Григоришину з Чернівців 2-3, який у підсумку став срібним призером чемпіонату.

У «бронзовому» фіналі Віктор Бороган без шансів переміг борця Якуба з Польщі 10-0 та посів третє місце.

Загалом на даному чемпіонаті українські борці вільного стилю завоювали 3 срібні та 7 бронзових нагород і посіли друге загальнокомандне місце.