Харківський баскетбольний клуб «ймовірно» вийшов до чвертьфіналу Кубка України

«Харківські Соколи» перемогли «Хімік», але з порушенням ліміту – на майданчику одночасно грали 5 легіонерів.

«Харківські Соколи» вдома обіграли «Хімік» у матчі 1/8 фіналу Кубка України з баскетболу з рахунком 78:64.

На велику перерву команди пішли за значної переваги «Соколів» – 44:25. У третій 10-хвилинці «Хімік» скоротив відставання до шести очок, але зробити повноцінний камбек гостям не вдалося. Харків’яни виявилися сильнішими у четвертій чверті та здобули підсумкову впевнену перемогу.

Згідно з регламентом, у матчах чоловіків на майданчику одночасно може бути не більше ніж 4 легіонери.

Зазначимо, що раніше в українському баскетболі були такі випадки, тоді порушники отримували технічні поразки.

Яке рішення буде за підсумками цього матчу – наразі невідомо.

Відзначимо, раніше вихід у чвертьфінал собі забезпечили «Прометей», «Тернопіль» та «Будівельник».