Харківщина відзначила двадцять четверту річницю ухвалення Основного Закону України

З нагоди свята голова Харківської обласної ради Сергій Чернов поклав квіти до пам’ятника Незалежності «Україна, що летить».

«Конституція України, ухвалена у 1996 році, дійсно закріпила фундаментальні засади розвитку демократичної, правової, соціальної держави, в якій вищою цінністю є життя людини. Плине час, темп життя змінюється, виникають нові виклики, які й обумовлюють необхідність внесення змін до Основного Закону.

Конституція гарантує права і свободи громадянам, тож бажаю, щоб кожен українець сповна міг реалізувати усі свої конституційні права. Добробут і процвітання країни залежить від кожного з нас. Бажаю усім миру та злагоди, міцного здоров’я та впевненості у майбутньому», – зазначив Сергій Чернов.

Участь в церемонії покладання квітів також взяли керівники міста та області, парламентарі, депутати обласної та міської рад, представники дипломатичних місій, громадськість.

Довідково. Основний Закон Держави Україна був ухвалений 28 червня 1996 року на 5-й сесії Верховної Ради України 2-го скликання. Конституція України набула чинності з дня її прийняття.

Основний Закон нашої держави гарантує громадянам загальновизнані права та свободи. У Конституції закріплені ідеали справедливості та рівності, які сповідують усі демократичні країни світу.

Нагадаємо.