Харківські синхроністки блискучо виступили на домашньому чемпіонаті України

З 5 по 8 лютого в басейні «Локомотив» проходив чемпіонат України з синхронного плавання, на якому господарки акваторії завоювали 21 нагороду, в тому числі 8 золотих.

Участь у змаганнях взяли спортсмени з Харківської, Одеської, Миколаївської, Донецької областей та Києва.

За підсумками чемпіонату на рахунку харківських спортсменів були 8 золотих, 10 срібних та 3 бронзові медалі. З них 8 золотих нагород виборола команда «Харківська область-1», до складу якої увійшли спортсменки національної збірної України.

Попри високий результат, вибороти перше загальнокомандне місце їм не вдалося, адже не було виступів у мікс-дуетах. Обійти своїх більш досвідчених подруг у командному заліку змогли інші юні харків’янки з команди «Харківська область-2». Третє місце посіла команда «Київ-1».

Попереду у харківських синхроністок боротьба за медалі Олімпійських ігор у Токіо, на які вони вибороли ліцензії в дуетах та групах.