Харків’яни успішно виступили на турнірі з бадмінтону

Участь в змаганнях взяли 100 спортсменів з різних міст України, які розіграли медалі в п’яти категоріях. В чотирьох з них золоті медалі здобули харків’яни. Також на їхньому рахунку 4 срібні та 7 бронзових медалей.

Переможцем цьогорічного «Кубка Незалежності» в чоловічій одиночній категорії став Віталій Конов (Харків). У фіналі він переміг іншого харківського бадмінтоніста, Івана Мединського.

Георгій та Геннадій Натарови (Харків) перемогли в чоловічій парній категорії. У фіналі вони перемогли суперників з Дніпра.

Анастасія Прозорова та Валерія Рудакова (Харків) вибороли перемогу в жіночій парній категорії. У фінальному поєдинку вони обіграли Марину Бондаренко та Вікторію Погребняк.

Михайло Махновський та Анастасія Прозорова (Харків) перемогли у змішаній парній категорії. У фіналі вони здолали Віталія Конова та Анну Михалькову з рахунком.

Ще одну срібну нагороду в медальну скриньку харківської команди поклала Анна Михалькова у жіночій одиночній категорії, поступившись у фіналі суперниці з Одеси Арині Марущак.

Бронзовими призерами стали: Євгенія Кантемир (жіноча одиночна категорія), Гліб Бекетов та Михайло Махновський, а також Ахмед Ехья і Віталій Конов (чоловіча парна категорія), Ольга Михайленко та Ольга Сутула, а також Анастасія Прокопович і одеситка Арина Марущак (жіноча парна категорія), Георгій Натаров та Марина Бондаренко, а також Іван Мединський і Валерія Рудакова (змішана парна категорія).

З 4 по 8 вересня у Харкові в Палаці спорту «Локомотив» відбудеться міжнародний турнір з бадмінтону «Kharkiv International 2019».

Нагадаємо.