У Харкові назвуть кращих учнів 2019 року

За результатами міського конкурсу «Учень року-2019» визначать учнів в різних номінаціях, яким вручать подяки та стипендії.

Фінальний етап конкурсу пройде 5 квітня на базі школи №151.

Старшокласники змагатимуться в чотирьох номінаціях: «Інтелектуал», «Лідер», «Творча особистість» і «Спортсмен». У районному турі взяли участь 316 школярів, з яких вибрали 38 кращих.

Міський етап конкурсу стартував наприкінці лютого і передбачає три етапи.

На першому етапі журі вивчило матеріали про досягнення конкурсантів, на другому – старшокласники пройшли тестування на визначення рівня знань зі шкільних дисциплін, а на третьому етапі 30 учасників презентують свої досягнення в конкурсі «Самопрезентація» і візьмуть участь в інтелектуальних конкурсах «Особистість» і «Тема ».

Фінальні змагання пройдуть за такими номінаціями:

  • «Інтелектуали року»;
  • «Спортсмени року»;
  • «Творча особистість року»;
  • «Лідер року».

На всіх етапах конкурсантів оцінює журі у складі викладачів Харківського національного педагогічного університету імені Сковороди, Харківського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України, представників Молодіжної ради при Харківському міському голові, тренерів, суддів спортивних змагань та фестивалів мистецтв, переможців конкурсу «Учень року» попередніх років.

Серед фіналістів – три стипендіата Президента України, переможці міжнародних і всеукраїнських турнірів, фінальних етапів інтернет-олімпіад, конкурсу-захисту дослідницьких робіт Малої академії наук та Всеукраїнських учнівських олімпіад, представники учнівського самоврядування, дитячо-юнацьких громадських організацій, майстри спорту.

За результатами трьох етапів визначать 20 переможців.

Нагадаємо.