Харківські боксери вибороли медалі чемпіонату Європи

У Грузії пройшов чемпіонат Європи з боксу серед школярів, на якому харківські спортсмени здобули шість нагород, в тому числі одну золоту.

На чемпіонаті Харківщину в складі збірної України представляли шість боксерів. На їхньому рахунку одна золота, три срібні та дві бронзові нагороди.

В змаганнях серед дівчат у вазі до 44 кг чемпіонкою Європи стала Поліна Міщенко. У фіналі вона з рахунком 3:2 перемогла суперницю з Ірландії.

Срібні медалі серед дівчат здобули Емілія Михайлюк (вагова категорія 40 кг) та Олександра Манько, яка у фіналі вагової категорії до 46 кг поступилася суперниці з Англії.

В змаганнях серед юнаків срібним призером у вазі до 50 кг став Гліб Григорян.

Бронзовими призерами чемпіонату стали Аліна Маляр (вагова категорія 54 кг) та Марія Фонотова (вагова категорія 70 кг).

Загалом на даному чемпіонаті збірна України здобула шість золотих, дев’ять срібних та 10 бронзових медалей.