Харківські легкоатлети стали переможцями юніорського ЧУ

Юнацький чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні відбувся в Сумах. На рахунку харківських спортсменів сім нагород.

Участь у змаганнях взяли атлети до 18 років з 25 регіонів країни. Спортсмени Харкова завоювали 3 золоті та 4 срібні медалі.

Євгенія Близнецова стала чемпіонкою в бігу на 200 м. з результатом 25.28 сек., а також посіла друге місце на дистанції 60 м. (7.79 сек.).

Чемпіонами України стали і Богдан Зміївський – в стрибках у висоту (2.06 м.) та Маргарита Бойко – в п’ятиборстві (3448 очок).

Срібні медалі здобули Станіслав Дряпко – біг на 1500 м. (4:21.51), Артем Онищенко – біг на 3000 м. (9:11.75) і Альбіна Зайцева – п’ятиборство (3225 очок).

В загальнокомандному заліку збірна Харківської області посіла п’яте місце. А в заліку серед спортивних шкіл харківська КДЮСШ №12 стала третьою.