Харківський легкоатлет потрапив до престижного рейтингу

Богдан Бондаренко харківський спортсмен увійшов до трійки найкращих спортсменів минулого десятиліття за версією Track & Field News.

30-річний харківський легкоатлет займається стрибками у висоту. Випередити його зміг спортсмен з Катару Мутаз Ессу Баршим, зайнявши перший рядок у рейтингу. На другому місці – Богдан Бондаренко, на третьому – стрибун з Російської Федерації.

В якості критеріїв при визначенні кращих з кращих враховувалася наявність медалей Олімпійських ігор, міжнародних змагань, позиції, зайняті в щорічних рейтингах, а також кращі результати сезону.

Богдан Бондаренко в 24 роки став чемпіоном світу з результатом 2,33 м, через 3 роки – бронзовим призером Олімпіади. У нього є 2 нагороди других Європейських ігор 2019 року.

Також, харків’янин нагороджений орденами «За заслуги» першого та другого ступенів.