Нагороди Міжнародних турнірів з легкої атлетики

Марина Килипко завоювала срібну медаль у змаганнях зі стрибків з жердиною на турнірі PSD BankIndoorMeeting, який 27 січня відбувся у німецькому Дортмунді.

Друге місце вона розділила з німецькою спортсменкою Катаріною Бауер. Обидві з першої спроби подолали 4.40 м. Перемогла в цій дисципліні Ангеліка Мозер зі Швейцарії (4.55 м).

На турнірі Meeting Nationalensalled’Hirson, який пройшов 26 січня у французькому Ірсоні, харків’янка Лілія Клінцова з результатом 1.81м посіла друге місце в секторі зі стрибків у висоту. Перемогла на цих змаганнях спортсменка з Греції, результат якої був 1.85м.

Довідково.

Марина Килипко – харків’янка, українська легкоатлетка, учасниця Олімпійських ігор 2016 року. Чемпіонка України та національна рекордсменка у стрибках з жердиною.