Золоті успіхи Харківської збірної з синхронного плавання

16 нагород на чемпіонаті України завоювали спортсменки з синхронного плавання. У тому числі сім золотих на чемпіонаті України.

Участь у змаганнях взяли спортсмени з Харківської, Одеської, Миколаївської областей та Києва. За підсумками на рахунку збірних команд Харківської області були сім золотих, вісім срібних та одна бронзова медалі.

У загальнокомандному заліку перемогла команда «Харківська область-1», яка є національною збірною України.

Цьогоріч вперше команда виступає з новою технічною программою. За словами головного тренера збірної України з синхронного плавання Світлани Саїдової, змінився склад харківської команди, але найцікавішим є те, що флаєром буде дівчина зі ростом 180 сантиметрів.

Марта Фєдіна здобула золоту медаль в технічній та довільній програмах соло, а разом з Анастасією Савчук стала чемпіонкою в технічній та довільній програмі дуетів.

Крім того представники першої команди області Герман Клименко та Дар’я Коренєва стали срібними призерами в довільній та технічній програмах мікс-дуетів, поступившись лише дуетам з Одеси.

Команда «Харківська область-2» посіла друге загальнокомандне місце.

Олександра Бурдова посіла друге місце в технічній, а Анастасія Солдатенкова в довільній програмах соло.

Крім того Бурдова разом з Анною Носовою завоювала срібну медаль в технічній програмі дуетів, а Солдатенкова разом з Софією Середою була другою в довільній програмі дуетів.

У довільній програмі мікс-дуетів Микита Малакей та Аліса Медведєва здобули бронзові нагороди.

Третє місце в загальнокомандному заліку виборола команда «Київ-1».

Довідково.

Команда харківських синхроністок вже 15 років є чемпіонами України. У минулому році на чемпіонаті світу серед юніорів у Будапешті дівчата  завоювали срібні медалі.

Нагадаємо.