Боксери області перемогли на чемпіонаті України

В Одесі проходив чемпіонат України з боксу серед чоловіків, на якому збірна Харківської області посіла перше загальнокомандне місце.

Участь у змаганнях взяли приблизно 200 спортсменів з усіх регіонів країни, які розіграли медалі у 13 вагових категоріях. У трьох із них перемогли харків’яни.

Загалом боксери Харківщини завоювали в Одесі три золоті, одну срібну та три бронзові медалі.

Чемпіонами України стали:

• Богдан Толмачов (вагова категорія до 80 кг).
  • Сергій Горсков (вагова категорія до 86 кг).
  • Роберт Мартон (вагова категорія до 92 кг).

Срібним призером у вазі до 67 кг став Ярослав Харциз.

Бронзові медалі завоювали: Юрій Шестак (вагова категорія до 60 кг), Максим Коц (вагова категорія до 80 кг) і Роман Васютін (вагова категорія до 86 кг).

У загальнокомандному заліку збірна Харківської області посіла перше місце. Друге було за боксерами Одеської області, а третє – у збірної Київської області.

За підсумками змагань буде сформовано збірну України, яка з 26 жовтня по 6 листопада в Сербії боротиметься за медалі чемпіонату світу.