Анастасія Власенко встановила рекорди України у важкій атлетиці

У місті Коломия Івано-Франківської області відбувся чемпіонат України з важкої атлетики серед юніорів.

Участь у змаганнях взяли понад 200 спортсменів віком до 20 років з усієї України. За підсумками чемпіонату на рахунку збірної Харківської області – 3 золоті, 2 срібні та 2 бронзові нагороди.

Серед дівчат у ваговій категорії понад 87 кг перемогу одержала харків’янка Анастасія Власенко. Її результат у сумі двоборства був 230кг, що стало новим рекордом України серед юніорів. Крім того, рекордними були також її результати в окремих видах 99кг – у ривку та 131кг – у поштовху.

Серед дівчат також перемогла Аліна Захарченко (вагова категорія – до 59кг) – 183кг (83кг – у ривку та 100кг – у поштовху).

Ще одну золоту медаль Харківщині приніс Євген Янцевич, який переміг у ваговій категорії до 96кг серед юніорів з результатом 346кг (159кг – у ривку та 187кг – у поштовху).

Срібними призерами чемпіонату стали: Марія Гангур (вагова категорія – до 59кг) – 168кг та Максим Москвін (вагова категорія – до 81кг) – 302кг.

На рахунку Максима Москвіна також рекорд України серед юніорів у поштовху.

Бронзові медалі вибороли Світлана Самуляк (вагова категорія – до 55кг) – 165кг та Олександр Лавриненко (вагова категорія – до 73кг) – 278кг.

Цей чемпіонат був одним з етапів підготовки та формування збірної України до чемпіонату світу серед юніорів, який з 14 по 21 березня відбудеться в столиці Румунії.