Призовники Харківщини пішли служити за контрактом

У лютому понад 60 людей, відібраних офіцерами місцевих РВК, відправлені вивчати армійські спеціальності.

У Харківському обласному військовому комісаріаті розповіли, що у регіоні  сформували і направили до навчальних центрів Збройних Сил України чергову команду призовників, які бажають проходити військову службу за контрактом.

«У цьому місяці ми призвали понад 160 хлопців. Таким чином, з початку року вже близько 350 чоловік свідомо вибрали шлях професійного військового. При цьому, якщо в січні призовників з бойовим досвідом було близько 50, то в лютому – 100», – сказав військовий комісар Харківського обласного військового комісаріату полковник Юрій Калгушкін.

Крім того, в Харківському обласному військкоматі додали, що ще 50 осіб завершують оформлення особистих справ призовників та найближчим часом приєднаються до лав воїнів-контрактників.

ФОТО: архів

Нагадаємо, що загалом протягом 2018 року на Харківщині понад 2000 осіб оформили особові справи військовослужбовців служби за контрактом і зараз носять погони різних видів та родів військ Збройних сил України.

За словами Юрія Калгушкіна: «Приблизно кожен третій-четвертий призовник-контрактник, який цього року направлений нами до Української армії, мав статус учасника бойових дій. Також серед рекрутів було чимало й справжніх романтиків. Так, понад 150 харків’ян у січні-червні виявили бажання служити у Десантно-штурмових військах і ще приблизно 30 осіб вирішили носити берет морського піхотинця».

Нагадаємо.