Суд частково задовольнив клопотання адвокату Зайцевої

Київський райсуд Харкова частково задовольнив клопотання захисту фігурантки Олени Зайцевої про долучення до справи низки документів, включаючи історію її хвороби.

«Обидва фігуранти – Олена Зайцева і Геннадій Дронов – є присутніми на суді. Тут же захисники, прокурори, представники сторони потерпілих. Суд частково задовольнив клопотання захисту Зайцевої і залучив до справи низку документів, включаючи виписки з історії її хвороби, медичні довідки, а також документи, які підтверджують, що сім’я Зайцевої перерахувала грошові компенсації сім’ям потерпілих», – зазначили в суді.

«Стосовно деталей, то захисник Дронова Сергій Перепелиця підтримав залучення лише грошових розписок. Представник потерпілої Жанни Власенко – пасажирки Зайцевої – погодився з повним задоволенням клопотання захисту. Представник потерпілих Лариса Матвєєва наполягала на частковому задоволенні клопотання захисту», – пояснили в суді.

Наступне засідання суду, як стало відомо, призначене на завтра, 27 листопада на 14:00.

 

Нагадаємо. Зайцева і Дронов звинувачуються за ч.3 ст.286 (порушення правил безпеки дорожнього руху, в результаті якого загинули декілька осіб) Кримінального кодексу України з санкцією до 10 років позбавлення волі.