Відбулись чергові збори Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області  

В межах Плану роботи Асоціації на наступний рік триватиме вузькопрофільне навчання фахівців місцевого самоврядування.

За словами першого віце-президента – виконавчого директора Асоціації, депутата обласної ради Миколи Тітова, також подовжиться узагальнення та розповсюдження кращих практик роботи органів місцевого самоврядування області, вітчизняного та іноземного досвіду серед населення Харківщини.

Протягом 2020 року Асоціація планує організаційно зміцнити діяльність Центру розвитку громад, брати участь у реалізації спільних проектів щодо співробітництва та добровільного об’єднання територіальних громад, міжмуніципального співробітництва на регіональному та міжрегіональному рівні.

Також план передбачає надання методичної, практичної допомоги органам місцевого самоврядування та участь у вдосконаленні законодавства.

Окрім того, Асоціація продовжить роботу в рамках проєкту «Ефективна первинна медицина в громаді», а також сприяння щодо участі у конкурсі мініпроєктів «Разом в майбутнє» та «Місцеве самоврядування – це ми!», у Міжнародному дитячому медіафестивалі «Дитятко».

«У прийдешньому році плануємо й надалі нарощувати співробітництво з міжнародними донорськими організаціями, співпрацювати із досвідченими експертами з метою розроблення, впровадження і реалізації нових проєктів задля розвитку місцевого самоврядування», – на завершення підкреслив Микола Тітов.

Нагадаємо.